Piżama szort 8113170000

Piżama szort 8113170000

Producent: Vienetta

Niezwykle komfortowa piżama męska wykonana z miękkiej, wysokogatunkowej bawełny. Górę kompletu stanowi luźna bluzka ze stylowym wzorem. Dół to komfortowe spodnie, w całości pokryte jednolitym kolorem. Piżama gwarantuje niezwykłą jakość użytkowania. 
 

Aby zobaczyć cenę i dokonać zakupy trzeba się zalogować. 

  • Kolekcja: Jesień/Zima 2019
  • Model: 8113170000
  • Rozmiary: M L XL XXL
  • Kolor: szara
  • Skład: 70% bawełna 30% poliester
Vienetta


Gwarancja jakości

Dbamy o jakość naszych produktów

 

 
Kontrola Jakości.
Aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferowane przez nas produkty są poddawane kontroli. Nasz zespół stale monitoruje dostawy i czuwa nad jakością produktów.
 
Jakość 100%Produkty znajdujące się w naszej ofercie są sprawdzone i przedstawione w najwyższej jakości materiału. W ten sposób ułatwiamy naszym Klientom wybór,  a tym samym zachęcamy do sięgania po produkty z naszej top ofert.
 
 
Skład surowcowy.
Przy każdym produkcie podany jego skład surowcowy. Informacje te są bardzo ważne i pomagają zweryfikować, czy produkt przedstawiony na zdjęciu spełni oczekiwania potencjalnych Klientów.
 
Opinie Klientów.
Wszystkie kometarze o oferowanych przez nas produktach są cennym źródłem informacji nie tylko dla innych osób zainteresowanych kupnem, ale także dla nas. Dzięki nim możemy reagować na potrzeby Klientów i stale powiększać asortyment produktów. 
 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 2500 zł

 

support

HURTOWNIA CZYNNA
godziny : 5.30-14.00
sob: 7:00-12:00

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 13:00

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.